Wielki sukces społeczników z Grajewa

To była już piąta edycja konkursu wojewody podlaskiego. Konkurs  ma promować wspaniałe pomysły i równie wspaniałych  ludzi. Tych, którzy wcielają

te pomysły w życie, którzy aktywnie działają w swoim lokalnym środowisku na rzecz innych. To niezwykli ludzie,

ze społecznym zacięciem i wielkim zapałem.  Chodzi o to, żeby ci, którzy mają wspaniałe pomysły, chęci i energię do działania byli docenieni, żeby nie stracili swojego zapału. Ważne jest też, aby inni szli za ich przykładem.

Do konkursu można było zgłaszać inicjatywy w 4 blokach tematycznych: inicjatywy edukacyjne i sportowe, na rzecz kultury i dziedzictwa narodowego, z zakresu polityki społecznej i na rzecz ochrony środowiska. W tym roku zgłoszono ich 50.

W czwartej kategorii – Inicjatywy na rzecz ochrony środowiska zwycięzcą jest  Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Społecznych w Grajewie za inicjatywę „Godzina dla ekologii”
wrotapodlasia.pl


Wielki sukces  społeczników z Grajewa
Traktujemy to jako sukces społeczników z Grajewa, to dla nich chcemy podziękować za zaangażowanie, wsparcie i dobre słowo. Bez nich nie zrealizowalibyśmy aż tylu akcji. – to jest sukces nas Wszystkich. Cieszymy się, że nasza działalność społeczna została doceniona w Białymstoku, bo w Grajewie różnie z tym bywa – polityka najczęściej wygrywa. Jeśli chcesz działać społecznie, skontaktuj się z nami cis@cis.grajewo.pl

Centrum Inicjatyw Społecznych w Grajewie.