Robert Moskwa w Grajewie uczył kobiet samoobrony

Roberta Moskwę dobrze znają widzowie, a głównie wielbicielki serialu „M jak Miłość”. Kiedy jednak przestaje być Arturem Rogowskim, zakłada kimono, przewiązuje je czarnym pasem i trenuje karate. Wczoraj Robert Moskwa odwiedził Grajewo i przed urzędem miasta uczył kobiety samoobrony.

Namiot bezpieczeństwa był dostępny tylko dla kobiet

Na spotkanie z Robertem Moskwą , które odbyło się w 16 sierpnia (czwartek) przed Urzędem Miasta w Grajewie, miały wstęp wyłącznie kobiety. Przed namiotem bezpieczeństwa stanął bowiem znak „Panowie stop”. Podczas tej imprezy wszystkie kobiety, bez względu na wiek, mogły skorzystać z bezpłatnych porad i krótkich lekcji pokazowych. Podczas szkolenia instruktor zaprezentował najprostsze techniki i środki obrony własnej, która jest skuteczna tylko wtedy, kiedy towarzyszą jej: opanowanie i koncentracja.

Zdobytą wiedzę będzie można od razu wykorzystać podczas ćwiczeń praktycznych prowadzonych przez Roberta Moskwę, a wszystko po to, aby uczestniczki kursu zrozumiały, że skuteczna samoobrona nie wymaga ani siły, ani kondycji, ani… testosteronu! Wymaga wiedzy i przekroczenia barier w myśleniu.

Policjanci pod namiotem bezpieczeństwa

Impreza jaka odbyła się wczoraj, to nie tylko porady i lekcje z zakresu samoobrony. Tego dnia nie zabrakło również policji. Porady z zakresu bezpieczeństwa nad wodą, unikania na imprezach tabletek gwałtu, reagowania na przemoc w rodzinie i wiele innych tematów, w których profilaktyka jest skuteczna. Tych porad udzielili funkcjonariusze z Policji Powiatowej w Grajewie.

Wspólne zdjęcia i autograf

W przerwach pomiędzy zajęciami prowadzonymi przez Roberta Moskwę nie mogło zabraknąć czasu na wspólne zdjęcia i autografy, albowiem każda uczestniczka chciała mieć pamiątkę ze spotkania ze znanym aktorem.

Organizatorem tej imprezy było Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Społecznych. Impreza odbyła się pod Patronatem Adama Kiełczewskiego Burmistrza Miasta Grajewo i współfinansowana była z budżetu miasta Grajewo.