Pierwsze Narodowe Rozliczanie za nami

Za nami pierwsza edycja akcji „Narodowe Rozliczanie”. Przedsięwzięcie odbyło się 21 marca i miało na celu bezpłatną pomoc mieszkańcom w rozliczeniu PITu oraz promocję przekazania 1% dochodu.

Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Grajewie to w tym miejscu 21 marca 2015 roku odbyła się akcja zorganizowana przez Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Społecznych w Grajewie.

Celem akcji pt. „Narodowe Rozliczanie” była bezpłatna pomoc mieszkańcom w rozliczeniu się z urzędem skarbowym. Z przedsięwzięcia darmowego rozliczania PIT mogły skorzystać wszystkie osoby fizyczne, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Kolejnym celem było promowanie przekazania 1% podatku na dowolną organizację pożytku publicznego. 26 osób, które wzięły udział w akcji dobrowolnie przekazało swój 1% na organizacje działające w Grajewie. Przy akcji pomagała Monika Stefańska co jeszcze bardzie usprawniło jej przebieg.

Współorganizatorem akcji byłą Miejska Biblioteka Publiczna w Grajewie, Doradca finansowy Ewa Chojnowska. Patronat medialny nad akcją objęły portale Grajewo24.pl, Iregionalni.pl, ŻycieGrajewa.pl